Jan Jakub Kolski

7,6
1 375 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Jan Jakub Kolski
Jachu95

Dzięki!!!

Jachu95

Co ja bym bez ciebie zrobił !

accadacca

Pamiętacie może, który film jest bardzo Niemiecki, Afrykański, i wszystko-ski? Chodzi mi o jego wypowiedź z programu...

debocik

Jańcio Wodnik

użytkownik usunięty
kopytko1234

czy to prawda że Kolski rozstał się z żoną? jakoś nigdzie nie ma o tym informacji, a podobno jego nowa książka jest po części autobiografią, jak to jest czy ktoś wie? z wywiadu też jakby wynika że ma on młodsza partnerkę...

Ale by była szkoda...

użytkownik usunięty
Morelka80

dokładnie, mam takie samo odczucie, jakoś ciężko mi jest w to uwierzyć , takie wspaniałe małżeństwo, ale wywiad u Kuby daje do myślenia

przeczytałam relację z tego progamu i chyba nie pozostawia złudzeń... No cóż nic co piękne, nie trwa wiecznie ;) każdy ma prawo do szczęścia... Myślę, że oboje dali sobie bardzo wiele, nic tylko życzyć im powodzenia.

J. J. Kolski nawet został ojcem ale nie wiem czy rozszedł się z żoną czy ona jakoś to przełknęła... Szkoda kobiety...

debocik

Chyba mówił wtedy o "Jańcio wodnik" choć ledwie nadążałam bo trochę się napompowywał jak balon nad sobą...

Jachu95

Widziałam i powiem Wam, że jestem.... szukając dobrego słowa..... zasmucona. Tak wspaniały reżyser dzisiaj nie wie, czy jego najnowszy film (Zabić Bobra) będzie miał w ogóle premierę w naszym kraju. Jestem załamana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones