PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=752226}
6,2 4 050
ocen
6,2 10 1 4050
4,4 13
ocen krytyków
Las, 4 rano
powrót do forum filmu Las, 4 rano

Bełkot pod każdym względem. Film nie mówi nic. Jedyne pozytywy to psy, las i gra dziewczynki. Scenariusz pisany na kolanie. Gra aktorska jak serialu. Sepleniący Majchrzak. Nic tam nie zagrało. Zero emocji dramaturgii. Nawet zabicie Naty przeszło bez emocji. Na wspólnej i w Klanie jest więcej emocji. Szkoda kasy na bilet.

ocenił(a) film na 3
arduk

Mnie zastanawia czy mamy prawo krytykować warsztat filmu w obliczu osobistej tragedii o której film opowiada. Moim zdaniem ważniejszy jest człowiek czyli reżyser a nie gwiazdki jakości jak na koniaku.

akwamaryna011

A co to ma do rzeczy? Facet albo robi film intymny i daje emocje albo handluje niby swoim bólem. Tutaj jest tandetna wykreowana na potrzeby promocji gra śmiercią córki. Warsztatowo pod każdym względem dno. Nielogiczności więcej niż drzew w lesie o dowolnej godzinie.

ocenił(a) film na 1
arduk

W 100% popieram. Miałam ochotę uciec z seansu, ze sceny na scenę było coraz bardziej żenująco.

ocenił(a) film na 6
arduk

Gra aktorska nawet niezła, ale dialogi serialowe. Czy w Polskim kinie zawsze musi występować "słowna k.rwa" mam już na to wyrzyg, ale ciągle daję szanse.
Czy naprawdę cieżko jest napisać fajne dialogi, które zapamietają w pamięć. Proste, czyste.

ocenił(a) film na 1
utopia27wawa

Wulgaryzmami nadrabiają marny budżet, bezowocnie.

ocenił(a) film na 5
sepiluta

Celnie. Właśnie w jednym zdaniu opisałeś prawie całe polskie, współczesne "ambitne" kino.

ocenił(a) film na 3
arduk

Nic dodać nic ująć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones