PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469824}
6,6 6 401
ocen
6,6 10 1 6401
5,7 7
ocen krytyków
Afonia i pszczoły
powrót do forum filmu Afonia i pszczoły

pytanie

ocenił(a) film na 6

Kim była kobieta uprawiająca seks z ruskim gdy podejrzała ich Afonia?? Czy to była jej córka?? Dlatego Afonia pojechała jakiś czas później gdy ruski ją zostawił do niej i uderzyła ją w twarz??
Akurat miałem telefon i musiałem wyjść z pokoju i nie widziałem dokładnie tego momentu.
P.S. Swoją drogą dobrze, że dziadzia na wózku zabił ruskiego, należało mu się.

bartu1986

tak, to była córka

bartu1986

za to nie wiem w końcu co było na rysunku...

ocenił(a) film na 6
sagina

Hm....nie jestem pewny co było na rysunku, ale chyba chodziło o to, że rusek poznał jego tajemnice, czyli fakt, iż w przeszłości był zapaśnikiem.

ocenił(a) film na 7
bartu1986

A kim była kobieta którą rżnęło ruskie wojsko? odniosłem wrażenie, że to było celowe - że oni się znali...?

ocenił(a) film na 6
crocidura

Ciężko powiedzieć, może się znali może nie. Wydaje mi się, że jednak nie, ta kobieta była albo prostytutką albo jakąś niewinną kobietą złapaną przez ruskich. Rusek po prostu nie chciał żeby na niego patrzyła. Jeśli była prostytutką może czuł się speszony robiąc to przy wszystkich, jeśli była przypadkową kobietą złapaną przez Rosjan może czuł że źle robi??? Jest sporo niewiadomych odnośnie tej sceny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones